Trenbolon Acetan 100mg/ml 10ml

170,00 zł
W magazynie
SKU
#t

Trenbolone jest jednym z najsilniejszych sterydów jest on 5 razy bardziej anaboliczny i androgenny niż testosteron. Srodek ten zarówno jest stosowany na masie jak i na rzeźbie. Na rzeźbie steryd ten pozwala zarówno tracić tłuszcz i budować mase mieśniową. Na masie zapewnia dobrej jakości mięśnie i nie nabieranie tłuszczu. Trenbolon pobiera jakby energie z tłuszczu co zapewnia spalanie go zarówno z tłuszczu trzewnego jak i podskurnego. Tren daje bardzo dobre i szybkie efekty ale ma tez wiele skutków ubocznych (zajdy)  między innymi to agresja ,poddenerowanie, potliwość. Opisany na tej podstronie Trenbolon Acetan posiada krótki estr i najlepiej przyjmować go w dawca ok 50 mg codziennie albo 100mg co dwa dni., ale lepiej co dziennie. Przyjmowanie tego anaboliku może powodować podwyzszenie Estradiolu i Prolaktyny więc nalezy je badać podczas cyklu. Tren teź szkodliwie działa na wątrobe więc należy przyjmować jakąś osłonke np. Essentiale Forte. Trenbolon jest przez kultórystów n

Trenbolon Acetan (Tren)

Trenbolone jest jednym z najsilniejszych sterydów jest on 5 razy bardziej anaboliczny i androgenny niż testosteron. Srodek ten zarówno jest stosowany na masie jak i na rzeźbie. Na rzeźbie steryd ten pozwala zarówno tracić tłuszcz i budować mase mieśniową. Na masie zapewnia dobrej jakości mięśnie i nie nabieranie tłuszczu. Trenbolon pobiera jakby energie z tłuszczu co zapewnia spalanie go zarówno z tłuszczu trzewnego jak i podskurnego. Tren daje bardzo dobre i szybkie efekty ale ma tez wiele skutków ubocznych (zajdy)  między innymi to agresja ,poddenerowanie, potliwość. Opisany na tej podstronie Trenbolon Acetan posiada krótki estr i najlepiej przyjmować go w dawca ok 50 mg codziennie albo 100mg co dwa dni., ale lepiej co dziennie. Przyjmowanie tego anaboliku może powodować podwyzszenie Estradiolu i Prolaktyny więc nalezy je badać podczas cyklu. Tren teź szkodliwie działa na wątrobe więc należy przyjmować jakąś osłonke np. Essentiale Forte. Trenbolon jest przez kultórystów nazywanym królem sterydów 

Efekty pozytywne

  • spalanie tłuszczu
  • budowa czystej masy mieśniowej
  • wieksze nabicie podczas treningu

Skutki uboczne Trenu

  • agresja
  • poddenerowanie
  • podwyższona prolaktyna
  • potliwość

Wiadomości ogólne o Trenbolon Acetat

Trenbolon Acetat jest sterydem o ok 2 dniowym czasie półtrwania, więc zmuszeni jesteśmy do częstych iniekcji. Środek ten zwiększa syntezę białek i gromadzenie azotu w naszym organizmie. A także zwiększa metabolizm ponieważ większą ilość energii jest pobierana z tkanki tłuszczowej. Trenbolon Acetat zwiększa też poziom IGF-1 w organizmie naszego naturalnego hormonu wzrostu. Tren jest dobrym środkiem na redukcję masy ciała, przy dobrej diecie możemy równocześnie spalać tłuszcz jak i budować masę ciała.

Jak stosować Trenbolon Acetate

Tak zwana nowa szkoła mówi o stosowaniu tego sterydy bez testosteronu, ponieważ te dwa środki działają na te same receptory. Więc stosowanie Trenbolon Acetate bez Testosteronu powinno dać lepsze rezultaty. Najlepiej do Trenu dać Masteron.
Myślę że dawka 50mg co dziennie i 100 mg Masteronu Propionatem co 2 dni będzie najlepszym rozwiązaniem. Trenbolon jest nandrolonem ale podczas stosowanie nie powinien wystąpić spadek libido a wręcz przeciwnie.

Historia Trenbolon Acetat


Trenbolon został stworzony w latach 60, pierwotnie miał być stosowany w weterynarii dla aby zwierzęta szybciej przybierały masę mięśniową a tak że podczas transportu aby owej masy nie traciły. Trenbolon najczęściej występuje jako Trenbolone Acetat (2dni okres półtrwania) i Enathate (12 dni okres półtrwania). Wśród kulturystów panuje przekonanie że Trenbolone Acetate to najmocniejszy steryd na rynku.

Więcej informacji
Okreś półtrwania 1 dzień
Pojemność 10 ml
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Trenbolon Acetan 100mg/ml 10ml
Copyright © 2019 PolskieSterydy