Nandrolon Phenylpropionat 100mg/ml 10ml

120,00 zł
W magazynie
SKU
#npp10
NPP czyli tak zwana krótka Deka. Jest ośrodek mocno anaboliczne a jego androgenów jest niska więc nie powinno być problemów z estrogenem, lecz może on podwyższać prolaktyny w naszym organizmie. Często stosowana jest w cyklach masowych bo dodatkowo znacznie poprawia bilans azotowy w mięśniach co skutkuje większa nie zapasu w mięśniach bardzo potrzebnego Nitrogenu.

Nandrolon Phenylpropionat (NPP)

NPP czyli tak zwana krótka Deka. Jest ośrodek mocno anaboliczne a jego androgenów jest niska więc nie powinno być problemów z estrogenem, lecz może on podwyższać prolaktyny w naszym organizmie. Często stosowana jest w cyklach masowych bo dodatkowo znacznie poprawia bilans azotowy w mięśniach co skutkuje większa nie zapasu w mięśniach bardzo potrzebnego Nitrogenu. Na środku tym mogą wystąpić podobne skutki uboczne jak na Dece czyli agresja, brak libido, poddenerwowanie. środek ten najlepiej łączyć z Testosteronem Propionatem i można te dwa środki spokojnie w klatce zmieszać razem i podać w jednym zastrzyku.
Jej okres półtrwania jest to 2 dni więc należy dokonywać częstych iniekcji ale ma to swój plus w przypadku gdy wystąpią silne skutki uboczne tak zwane sajdy można bardzo szybko zejść z tego środka. Podczas tych z cyklu należy stosować HCG aby zapobiec dystrofi jąder, a po skończonym cyklu należy zastosować Clomid na odblok

Efekty pozytywne

  • silnie anboliczny czyli przyrost masy mieśniowej
  • brak konwersji do estrogenu
  • łatwość zejścia ze środku

Skutyki ubczne NPP

  • agresja
  • problemy z libido
  • blokowanie naturalnego wytwarzania testosteronu

NPP skutki uboczne (sajdy)

Nandrolon Phenylpropionat czyli tak zwana szybka deca jest nandrolonem, więc możemy się spodziewać sporej ilości sajdow. Podczas stosowania NPP największe problemy mogą sprawić problemy z agresją. Gdy używamy szybka dece łatwiej się zdenerwować i wpaść w furię. Należy się na to psychicznie przygotować i starać się kontrolować agresję. Kolejnym problemem jaki może się pojawić to spadek libido. Używanie Nandrolon Phenylpropionat solo, czyli bez testosteronu jest głupim pomysłem, najlepiej stosować dawkę 1:1 z Testosteronem a jeśli przy takiej dawce będzie dalej problem z libido to spróbować zastosować stosunek 1:2 testosteronu do NPP. W takim połączeniu brak libido nie powinien wystąpić. Kolejnym problemem w trakcie używania NPP to problem z krzepliwością krwi, krwawienie z nosa czy bóle głowy, jest to spowodowane podniesieniem ciśnienia krwi przez NPP.

Więcej informacji
Okreś półtrwania 2 dni
Pojemność 10 ml
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nandrolon Phenylpropionat 100mg/ml 10ml
Copyright © 2019 PolskieSterydy