Melanotan 2

80,00 zł
Brak w magazynie
SKU
mt2
Zamów

Melanotan 2 jest peptydem hormonowym w skrócie zwanym MT-2. Jego działanie polega na działaniu na receptory alfa-melanocytów które wydzielają melaninę odpowiedzialna za stopień opalenizny. Peptyd ten jest przeznaczony do iniekcji pod skórnej.

Melanotan 2 jest peptydem hormonowym w skrócie zwanym MT-2. Jego działanie polega na działaniu na receptory alfa-melanocytów które wydzielają melaninę odpowiedzialna za stopień opalenizny. Peptyd ten jest przeznaczony do iniekcji pod skórnej.

Melanotan 2 dawkowanie i użycie

Używanie Melanotanu dwa najlepiej zacząć pierw od dawki która nasyci nasz organizm tym pepdydem. Przyjmowanie należny zacząć ok 10 dni przed opalaniem się. Przez te pierwsze 1 dni stosujemy dawkę 1 mg Melanotanu co dziennie aby nasycić organizm. Środek najlepiej jest przyjmować na noc, ponieważ Melanotan dobrze wpływa na nasz sen. Po iniekcji mogą wystąpić nudności, ból brzucha, zmiany odczuwania ciepła i zimna. Srodek ten zwiększa nasze libido. Melanotan 2 przyjmujemy podskórnie, należny go rozrobić z sterylna wodą dostarczona z produktem lub sola fizjologiczna. Fiolki maja zawartość 10 mg, jeśli do iniekcji chcemy użyć strzykawki insulinowej to do fiolki wstrzykujemy 1 ml płynu. Jest to środek peptydowy więc nie należny nim wstrząsać. Do Melanotanu 2 dodajemy powoli po ściance 1 ml płynu sterylnego a następnie wałkujemy w dłoniach fiolkę aż do rozpuszczenia zawartości. Następnie nabieramy rozpuszczony peptyd do strzykawki insulinowej, dzielimy ja na 10 równych części i każda taka podzielona część ma 1 mg Melanotanu. Melanotan 2 po rozpuszczeniu należny trzymać w lodówce, ponieważ w temperaturze pokojowej traci swoje właściwości. Po 10 dniowym okresie nasycenia można stwierdzić że peptyd jest aktywny w naszym organizmie i korzystać z kąpieli słonecznych lub solarium. Po okresie nasycenia Melanotanem możemy już przyjmować dawkę 1 mg raz w tygodniu lub 2 razy w tygodniu. Opalenizna po melanotanie jest trwała i może otrzymywać się aż do roku czasu

Cykl na Melanotanie 2

- 1-10 dnia 1 mg Melotanu 2 co dziennie (okres nasycenia) - od 10 dnia 1 mg raz w tygodniu lub 2 razy w tygodniu Jak działa Melanoten 2 Jak już wyżej napisano środek ten stymuluje receptory alfa-melanocytów które wydzielają melatoninę. Melatonina wydzielana jest przez mały narząd zlokalizowany w naszym mózgu zwany szyszynką. Melatonina odpowiada w naszym organizmie za regulację cyklu snu, wyznacza organizmowi naturalną pore zasypiania i budzenia sie.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Melanotan 2
Copyright © 2019 PolskieSterydy